Rayman Legends faktycznie powstaje

27-04-2012 13:00

Krążące ostatnio w sieci plotki o nowej odsłonie serii Rayman na Wii U okazały się prawdziwe. Z Ubisoftu "wyciekł" trailer produkcji.

Jakiś czas temu Ubisoft zarejestrowało domeny RaymanLegends.com i Rayman-Legends.com. To oczywiście stało się powodem do spekulacji na temat nowej gry z sympatycznym bohaterem. Dziś do sieci wyciekł zwiastun tej produkcji.

Gra nie wygląda jak kalka Origins. Widać lekkie zmiany w grafice i estetyce (bardziej... mrocznie?), nowy setting (fantasy - sądząc po smokach i zamkach), nowe postacie. Fani Raymana, którzy zamierzają kupić Wii U, dostaną porządną produkcję. Pytanie tylko - czy Rayman Legends będzie jednym z tytułów startowych konsoli Big N?

theBeoWulfIV - 6 lat temu

Czekam niecierpliwie na tą grę, mam oczywiście nadzieję że wyjdzie na pc. Zagrywałem się w Orygins jak i również inne starsze części tej marki.

00

Mateusz Zdanowicz

Fan punk rocka i wszelkich pochodnych, których nazwy nikomu niczego nie mówią, literatury i gier oczywiście. Gracz głównie pecetowy (nie bijcie!), choć nienależący do grupy fanatyków, którzy z konsol chętnie uczyniliby nieekologiczną podpałkę. Nie chcąc tracić kontaktu z grami omijającymi blaszaki zaopatrzył się w PS3. Interesuje się jednak wszystkimi platformami, bo lubi wiedzieć co słychać w branży.

Brak gorących dyskusji