LoL - Rotacja bohaterów (Sezon Trzeci: tydzień 3)

19-02-2013 07:15

Dzisiaj prezentujemy Wam rotację, w której niemal każda postać powinna zasłużyć na porządne osłabienie. W tym tygodniu będzie Wam dane przetestować bardzo potężnych bohaterów, zapraszam na cotygodniową rotację League of Legends.

Ezreal - (AD Carry)

Fiddlestick - (Jungle, AP Carry)

Galio - (AP Carry)

Garen - (Solo Top)

Gragas - (AP Carry)

Morgana - (AP Carry, Support)

Shen - (Solo Top, Jungle)

Soraka - (Support)

Talon - (AD Carry(mid))

Trundle - (Solo Top, Jungle)

Jak możemy zauważyć znów przewaga midowych postaci. Polecam Wam szczególnie Talona, którym zazwyczaj chodzi się na mida, jednakże nie jest on AP. To jedna z niewielu postaci posiadająca odpowiednie umiejętności, aby dobrze radzić sobie na środkowej lini. Mocniejszy cios, spowolnienie, uciszenie oraz niewidzialność. Dzięki nim, Talon jest idealną kontrą na większość postaci AP.

Dziwi mnie to, że Riot udostępnił tylko jednego bohatera AD Carry. Jednakże jest to Ezreal, czyli moim zdaniem jeden z mocniejszych carry w całej grze. Jeżeli chcecie sprawdzić czy to prawda, siadajcie wygodnie fotelu, myszki w dłoń i stańcie do bitwy na polach Summoners Rift.

W wyprzedaży bohaterów znajdą się: Nami, Nidalee i Renekton natomiast skórkami, które znalazły się na wyprzedaży są: Złodziejka Czarów Lux, Poppy Szkarłatnego Młota oraz Zwęglony Maokai.

greq3436 - 5 lat temu

niema co, fiddle miażdży każdego, wszędzie :)

00
Samuraj - 5 lat temu

wystarczy uciszenie lub stun i fiddla nie ma :)

00
:0 - 5 lat temu

DOBRY KUTASSO Z AFRIKANO :D

00
piter - 5 lat temu

jaka będzie następna

00
nie moge niczego znalezc o tygodniu 4 :/ - 5 lat temu

lul

00
ekhem... - 5 lat temu

Soraka i tak najlepsza :P

00
GFSDCZX - 5 lat temu

SORAKA NAJGORSZA

00
GFSDCZX - 5 lat temu

ATROX WYMIATA

00
miazdzol ! - 4 lata temu

Gragas rządziii :D

00

Piotr Krysa

Falkon, Nejiro, Umcs Tournament...kojarzycie? To właśnie ten gość robi wszystko co w jego mocy, abyście mogli cieszyć się na tego rodzaju eventach, konsolówką gdzie macie możliwość, zgarniać nagrody, brać udział w turniejach i świetnie się bawić. Na co dzień studiuje, jest typowym pecetowcem, który większość dnia spędza nad wymyślaniem nowych decków do Hearthstone oraz buildów do Diablo 3. Jeżeli jesteś na tyle odważny, możesz rzucić mu wyzwanie w Guitar Hero, pamiętaj jednak... legenda głosi że urodził się z gitarą w rękach, więc bądź ostrożny rzucając mu wyzwanie.

Brak gorących dyskusji