Czy Nintendo namieszało?

24-01-2017 18:34

Rozmawiamy o nowej konsoli Nintendo Switch. Jak wygląda, czy dużo kosztuje i w końcu czy będzie warto.

Nintendo Switch to nowa platforma do gier, która ukaże się 3 marca 2017 roku. Co wyróżnia tą konsolę? Otóż między innymi to że możemy jej używać zarówno jako urządzenie przenośne i konsolę stacjonarną. Ciekawi was pewnie jakie gry będą dostępne na ów sprzęt, ale tego dowiecie się w naszym materiale.

Rocky - rok temu

napewno w branży konsol namieszało, ale o sukcesie zadecydują gry .... a Nintendo ma znikomą przy konkurencji bibliotekę, fani z bogatych krajów kupią dla Mario i Zeldy, reszta nie popatrzy, a jeszcze inni będa czekać rok dwa lata na cene poniżej 1000. Głupotą jest wydawanie Zeldy na Switch oraz na Wii U, na Wii U gra będzie tansza a graficznie będzie niewielka różnica i niedawno wyszedł emulator na pc do Wii U, także tutaj ludzie pewno się podzielą. Druga sprawa gry na premiere Switch to jakaś kpnia, żeby nie wydać Metroida, albo nawet świetne wyścigi F-Zero, wszystkie gry dziecinada. Cena Switch 1450, cena gier pod 300, polityka płatności za grę w sieci, oraz bardzo drogie dodatkowe podzespoły, i niewiadoma jakie będą usługi interneru, aplikacje, oraz społecznościowe, jak to się ma do konkurencji która jest tańsza? ps4 oraz xone można kupić za 1100 pln, gier jest pewno ponad tysiąc, niektóre bardzo tanie, wydajność konsol jest lepsza ... odpowiedz jest prosta, chytra polityka Nintendo nie zdobędzie biednych klientów, Switch wpada na rynek jak torpeda która ma target ustawiony na swoich hardcorowych graczy, albo na bogatych.

00
Mariusz - 7 miesięcy temu

A po 10 miechach 267 gierek nas switch .chyba znawcy tematu się nie spodziewali ogromnego sukcesu nintendo
?

00

Patryk Ciesełka

Ten człowiek większość życia spędził na skradaniu w grach w których jest to tylko możliwe. Najbardziej cenii sobie serie "Splinter Cell" w której nigdy nie zabił człowieka chyba że było to konieczne. Pozatym fan komisków z batmanem oraz nie potrafi przeżyć jeżeli przynajmniej raz do roku nie kupi sobie figórki z serii filmów "Alien". Wygląda na miłego gościa jest studentem i nowym rekrutem w granizonie GramyNaMaxa.

Brak gorących dyskusji