GnM Plus #244 już dostępny!

10-05-2017 11:53

Na stronie pojawił się już nowy odcinek naszego redakcyjnego podcastu, w którym komentujemy najciekawsze doniesienia z branży gier wideo!

W 244 odcinku GnM Plus rozmawiamy o zapowiedzi Need for Speed 2017, nowych (nieoficjalnych) szczegółach związanych z Assassin's Creed: Origins (dawna nazwa - Empire) oraz plotkach związanych z Far Cry 5 - czyżby na Dziki Zachodzie? Oprócz tego co nieco o wrażeniach z gry w Quake: Champions i Little Nightmares.

Oczywiście to nie wszystko. Więcej dowiecie się już słuchając lub pobierając (kliknij aby pobrać) odcinek, który znajdziecie w dziale "Podcasty" (kliknij aby posłuchać)! Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy...

Mateusz Fidut

Nigdy nie ma czasu; całe dnie spędza na sprawdzaniu nowinek ze świata gier oraz doskonaleniu swojej marnej gry na gitarze. Lubi też podrzeć przysłowiowego „ryja”, zawsze ma racje i... zawsze ma racje. Nie jest bardzo wybredny – lubi każdą dobrą grę, byleby nie pochodziła prosto z Japonii. Najbardziej drażni go głupota innych, głupota w grach i swoja głupota. Lubi koty.

Brak gorących dyskusji