Halo: Spartan Assault wzbogaciło bibliotekę Xbox One o nowy tytuł

24-12-2013 14:56

Specjalna wersja Halo: Spartan Assault, dedykowana nowej platformie Microsoftu, miała ukazać się dopiero w przyszłym roku. Szczęśliwie w grę można pograć już dzisiaj.

O tym, że Halo: Spartan Assault wyjdzie pod koniec tego miesiąca informowaliśmy Was już jakiś czas temu. Gra początkowo miała ukazać się w styczniu przyszłego roku, jednak ostatecznie podjęto decyzję o zmianie daty premiery.

Wersja przeznaczona na Xbox One zaoferuje grafikę w rozdzielczości 1080p i rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę. Tytuł wzbogacono o całkowicie nowy tryb kooperacji, dodatkowe bronie oraz zawartość DLC pod tytułem Operacja Hydra. Dodatek od jakiegoś czasu był już dostępny dla posiadaczy wersji PC Halo: Spartan Assault.

Sugerowana cena gry to $15, czyli jakieś 50 złotych. Tytuł można pobrać poprzez Xbox One Marketplace.Brak komentarzy, Twój może być pierwszy...

Marcin Górniak

Wiecznie zalatany. Marzy o tym by się sklonować, mieć trzy wersje samego siebie, tak by raz na jakiś czas móc poleżeć do góry brzuszkiem. Uwielbia grać i pała się tym nikczemnym zajęciem praktycznie od początku swojego życia. Obecnie pastwi się przede wszystkim nad grami FPS i RPG, a pomagają mu w tym jego dzielny giermek Komputer oraz zastępca szeryfa – PS3 i jego młodszy brat PSP. Znajomi często nazywają go „świrem”, co uznaje za komplement z najwyższej półki. Uwielbia sprawiać innym niespodzianki.

Brak gorących dyskusji