Gramy na Maxa na TEDx!

24-12-2013 15:13

Pod koniec listopada miałem okazję gościć jako prelegent na TEDx Czwartek Hill. Podczas swojego wystąpienia mówiłem o Gramy na Maxa. Chciałbym się z Wami podzielić tym nagraniem.

Gramy na Maxa to dla nas coś więcej niż audycja, portal czy wideorecenzje. To grupa ludzi, która napędza siebie nawzajem by mówić o naszej pasji. To nasi słuchacze i widzowie, którzy są z nami co tydzień przed radioodbiornikami. Zobaczcie czym jest Gramy na Maxa.

On - 5 lat temu

Widzisz Pawle. Może kilka lat wstecz byś nie pomyślał, ale dzisiaj jesteś jednym z tych ludzi, którzy inspirują innych do wstąpienia w świat radiowców i podcastowców.

Za fenomenalną robotę i umiejętności, gratulacje. Wesołych Świąt.

Z.

10

Paweł Typiak

Grzyp doskonale pamięta pierwsze nawiedzanie sąsiadów ze słowami: Czy można się pobawić? Oczywiście prowadziło to do godzin spędzonych przed Atari i Commodore 64. Gdy ujrzał Mortal Kombat II zakochał się w graniu na amen, a gdy prosił mamę kolegi, czy możemy pograć w Mortala, jego mama zapytała: „A co to za rodzaj gier?” – na co odpowiedział: „A takie mordobicie.” Heh, równie dobrze mógł rzec, że chcą pograć w rwanie jajec i na pewno by pograli…

Brak gorących dyskusji