Dzień Dobry GnM - Gra skończona

21-07-2014 07:00

Chyba jestem jedną z niewielu osób które lubią poniedziałek. Zaczyna się nowy tydzień, w naszych głowach kiełkują świeże pomysły odnośnie środowej audycji no i kilka gier można odłożyć na półkę po mocnym weekendowym graniu. Czad!

No dobra, może nie kilka a jedną i nie na półkę a po prostu wykasować, bo to edycja cyfrowa. Choć i tu się zastanawiam, bo Muramasa: Rebirth ma jeszcze kilka dodatków - bieganie chłopem małorolnym z motyką może okazać się ciekawe w grze o samurajach. Polecam odświeżyć sobie naszą recenzję, gdy graliśmy w ten tytuł jeszcze na Wii. Okazuje się, że konwersja na PS Vita prezentuje się genialnie no i jest grywalna jak Chińczyk gdy miałem 5 lat. Graliście już? Jakie są Wasze wrażenia? Chętnie porozmawiam z Wami o tym w komentarzach.

Tydzień temu spotkałem się z Mateuszem Fidutem by nagrać dla Was kilka ciekawych materiałów. Pamiętacie nasz post na Facebooku, gdzie prezentowaliśmy malutką, przenośną konsolę stacjonarną? Wszystko zostało już nagrane i w tym tygodniu powinniśmy zobaczyć co wyszło z testów. Śledźcie nasz kanał na YouTube by być na bieżąco ze wszystkimi materiałami jakie tam trafiają no i oczywiście liczymy na Wasze komentarze. Swoją drogą jednym z pomysłów było porównanie tego stacjonarnego cuda do kilku(nastu?!) konsol przenośnych pod względem wielkości. Sam nie wiedziałem, że uzbierałem dość pokaźną kolekcję przenosiek, ale więcej zobaczycie na naszym kanale :)

Postanowiliśmy razem ze sklepem Ultima.pl przedstawić Wam Headset PlayStation Pulse do konsol SONY. Reakcja Mateusza na strzał z pistoletu, gdy funkcja basu i głośność ustawione są na maxa została na szczęście nagrana! Ma minę nietęgą :D Więcej tradycyjnie już na naszym YT wkrótce.

Nakur... choć może inaczej. Rozbisurmaniliśmy się jak szaleńcze diabły tasmańskie i co chwilę ogłaszamy i rozwiązujemy kolejne konkursy. Rozdajemy maaaaasę koszulek z gier wideo. Chcecie jedną? No to klikamy tu i tutaj :) Więcej po obejrzeniu filmów. 

Chciałbym także podziękować za grafiki do DDGnM, które przygotował dla nas Kuba Pyrka. Dzięki wielkie Kuba! Mamy nadzieję, że i Wam one się podobają. Napiszcie co sądzicie na ten temat w komentarzach.

Chciałbym także zadedykować Wam dwa filmy. Pierwszy to trailer z jednej z moich ulubionych gier. Drugi to utwór, który został wykorzystany w tym trailerze. Jeśli nie masz czasu posłuchać/obejrzeć teraz, wykorzystaj te dwa linki by zrobić sobie przerwę w ciągu dnia. Zrobi Ci się milej. Dzień dobry! :)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy...

Paweł Typiak

Grzyp doskonale pamięta pierwsze nawiedzanie sąsiadów ze słowami: Czy można się pobawić? Oczywiście prowadziło to do godzin spędzonych przed Atari i Commodore 64. Gdy ujrzał Mortal Kombat II zakochał się w graniu na amen, a gdy prosił mamę kolegi, czy możemy pograć w Mortala, jego mama zapytała: „A co to za rodzaj gier?” – na co odpowiedział: „A takie mordobicie.” Heh, równie dobrze mógł rzec, że chcą pograć w rwanie jajec i na pewno by pograli…

Brak gorących dyskusji