20 minut z The Sims 4

21-07-2014 11:20

Jeżeli wyczekujecie premiery kolejnej odsłony Simsów to z pewnością ucieszy Was 20 minutowy materiał wideo, który prezentowany był jeszcze podczas targów E3.

Poniższy materiał zaczyna się od podstaw, czyli tworzenia Waszego Sima, a także prezentuje codzienne aktywności, kupowanie własnej posiadłości oraz kontakty z innymi. Chciałoby się rzec, że wszystko po staremu. Oczywiście czeka nas cała masa usprawnień i smaczków, które dla fanów serii z pewnością będą bardzo interesujące.

Nowy materiał wideo to nie wszystko. Przyszedł czas na łyżkę dziegciu w beczce miodu. Otóż jak przystało na politykę EA, The Sims 4 będzie posiadać wersję Premium. Tym razem posiadacze droższej wersji nie otrzymają w późniejszym czasie dodatków, a wyłącznie zniżki oraz wcześniejszy dostęp do DLC i specjalnych gadżetów. 

Czekacie na wrześniową premierę?

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy...

Krystian Szalast

Stara legenda podaje, że gdy urodził się pierwsze co zrobił to włączył telewizor i konsole. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale patrząc na godziny spędzone z padem w rękach to całkiem możliwe. Jego działka to głównie RPGi, gry muzyczne oraz sandboxy. Został genetycznie naznaczony symptomem "gadżeciarza". Jego drugim domem jest kino, w którym spędził połowę swojego życia. Poza tym kiedy ma czas to czyta i w każdej chwili słucha muzyki. Należy także pamiętać, że gdy wdacie się z nim w dyskusje o grach jej zakończenie może być nie lada wyzwaniem.

Brak gorących dyskusji