GnM Plus #225 już dostępny!

28-12-2016 18:02

Na stronie pojawił się już nowy odcinek naszego redakcyjnego podcastu, w którym komentujemy najciekawsze doniesienia z branży gier wideo!

W 225 odcinku GnM Plus podsumowujemy mijający, 2016 rok, w branży gier wideo. Jaka produkcja była dla nas największym zaskoczeniem? Co było odkryciem ostatnich 12 miesięcy? Jaki tytuł pod względem artystycznym najbardziej się nam podobał? Jaka postać z gier wideo przypadła nam do gustu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w powyższym, 225 odcinku GnM Plus! P.S Od następnego tygodnia zmieniamy siedzibę! Do usłyszenia!

Oczywiście to nie wszystko. Więcej dowiecie się już słuchając lub pobierając (kliknij aby pobrać) odcinek, który znajdziecie w dziale "Podcasty" (kliknij aby posłuchać)! Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy...

Mateusz Fidut

Nigdy nie ma czasu; całe dnie spędza na sprawdzaniu nowinek ze świata gier oraz doskonaleniu swojej marnej gry na gitarze. Lubi też podrzeć przysłowiowego „ryja”, zawsze ma racje i... zawsze ma racje. Nie jest bardzo wybredny – lubi każdą dobrą grę, byleby nie pochodziła prosto z Japonii. Najbardziej drażni go głupota innych, głupota w grach i swoja głupota. Lubi koty.

Brak gorących dyskusji