GnM Plus #247 już dostępny!

31-05-2017 15:18

Na stronie pojawił się już nowy odcinek naszego redakcyjnego podcastu, w którym komentujemy najciekawsze doniesienia z branży gier wideo!

W 247 odcinku GnM Plus rozmawiamy o zapowiedzi  produkcji nowej serii gier przez Platinium Games (choć studio nie wyklucza prac nad Bayonettą 3), szczegółach związanych z nadchodzącym Far Cry'em 5 oraz o przeciekach z USA dotyczących Assasssin's Creed: Origins (niestety fragment zwiastuna, który wyciekł okazał się być dobrze przygotowanym fotomontażem). 

Oczywiście to nie wszystko. Więcej dowiecie się już słuchając lub pobierając (kliknij aby pobrać) odcinek, który znajdziecie w dziale "Podcasty" (kliknij aby posłuchać)! Serdecznie zapraszamy!

Rocky - 2 lata temu

dobrze w tym składzie prawicie, bardzo ciekawy kolega od historii wnosi powiew książki :) .... powinniście w tym trio częściej, pozdro ..

00

Mateusz Fidut

Nigdy nie ma czasu; całe dnie spędza na sprawdzaniu nowinek ze świata gier oraz doskonaleniu swojej marnej gry na gitarze. Lubi też podrzeć przysłowiowego „ryja”, zawsze ma racje i... zawsze ma racje. Nie jest bardzo wybredny – lubi każdą dobrą grę, byleby nie pochodziła prosto z Japonii. Najbardziej drażni go głupota innych, głupota w grach i swoja głupota. Lubi koty.

Brak gorących dyskusji