GnM Plus #269 już dostępny!

02-11-2017 12:44

Na stronie pojawił się już nowy odcinek naszego redakcyjnego podcastu, w którym komentujemy najciekawsze doniesienia z branży gier wideo!

W 269 odcinku GnM Plus opowiadamy o swoich wrażeniach z gry w Assassin's Creed: Origins, Wolfenstein II: The New Colossus, Super Mario Odyssey oraz Gran Turismo Sport. Oprócz tego standardowo rozmawiamy o najważniejszych informacjach z branży gier z ostatniego tygodnia. Tym razem na warsztacie konferencja PlayStation na Paris Games Week.

Oczywiście to nie wszystko. Więcej dowiecie się już słuchając lub pobierając (kliknij aby pobrać) odcinek, który znajdziecie w dziale "Podcasty" (kliknij aby posłuchać)! Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy...

Mateusz Fidut

Nigdy nie ma czasu; całe dnie spędza na sprawdzaniu nowinek ze świata gier oraz doskonaleniu swojej marnej gry na gitarze. Lubi też podrzeć przysłowiowego „ryja”, zawsze ma racje i... zawsze ma racje. Nie jest bardzo wybredny – lubi każdą dobrą grę, byleby nie pochodziła prosto z Japonii. Najbardziej drażni go głupota innych, głupota w grach i swoja głupota. Lubi koty.

Brak gorących dyskusji