Overwatch: Ashe oficjalnie dostępna wraz z patchem 1.30

19-11-2018 11:39

Po wstępnych próbach na serwerach testowych, nowa bohaterka, Ashe, została oficjalnie wprowadzona do Overwatch.

Białowłosa bandytka obecnie dostępna jest tylko na serwerach nierankingowych, co jest standardowym zabiegiem. Blizzarda z każdą premierą nowej postaci. Po dwóch tygodniach od premiery, Ashe zostanie wprowadzona do rozgrywek rankingowych.

Ashe jest bohaterką natarcia, korzystającą z karabinu półautomatycznego Żmija, pozwalającego na szybki lub wolny ostrzał zadający większe obrażenia. Jej dodatkowymi zdolnościami są:

  • Dynamit – Specjalny rodzaj granatu, którego wybuch powoduje chwilowe otrzymywanie obrażeń od ognia. Dynamit może być również zdetonowany wcześniej poprzez strzelenie w niego.
  • Obrzyn – Ashe wykonuje strzał ze swojej dodatkowej broni, która odrzuca przeciwników jak i samego bohatera.
  • B.O.B. – Superzdolność przywołująca kompana bohaterki, Boba, który szarżując wyrzuca wrogów w powietrze i zapewniaja ogień zaporowy swoimi działkami.

Wraz z nową bohaterką, aktualizacja wprowadza szereg zmian i usprawnień dla Łaski, Żniwiarza, Wieprza, Symmetry oraz w mechanice gry. Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie Overwatch.

 

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy...

Mateusz Fidut

Nigdy nie ma czasu; całe dnie spędza na sprawdzaniu nowinek ze świata gier oraz doskonaleniu swojej marnej gry na gitarze. Lubi też podrzeć przysłowiowego „ryja”, zawsze ma racje i... zawsze ma racje. Nie jest bardzo wybredny – lubi każdą dobrą grę, byleby nie pochodziła prosto z Japonii. Najbardziej drażni go głupota innych, głupota w grach i swoja głupota. Lubi koty.

Brak gorących dyskusji