Electronic Arts zapowiedziało remaster gier z serii Command & Conquer

19-11-2018 11:44

Po bardzo chłodnej reakcji graczy na zapowiedź Command & Conquer: Rivals, fani serii mogą odetchnąć z ulgą.

Jim Vessella, dyrektor kreatywny z Electronic Arts potwierdził dotychczasowe pogłoski o zremasterowaniu pierwszych części gier z serii C&C. Produkcją zajmie się samo EA oraz Petroglyph Games. W skład drugiego dewelopera wchodzą byli członkowie Westwood Studio, odpowiedzialnego za stworzenie serii Command & Conquer. Remaster oferować będzie odświeżone w 4K  Tiberium Dawn, pierwszą część Red Alert oraz dodatki Covert Operations, Aftermarth i Counterstrike.

Frank Klepacki, kompozytor muzyki do oryginalnych części z serii, zajmie się stworzeniem ścieżki dźwiękowej. Data premiery nie została zapowiedziana.   A co wy uważacie o remasterze Command & Conquer? Czy jest to od dawna planowany projekt, czy próba ratowania wizerunku po targach E3? Dajcie znać w komentarzach. 

kamillo - 4 miesiące temu

Jak to wypali to czadzik grałem w tą gierke na PSP godzinami miesiącami latami ... chętnie dołożę ruski jeszcze raz czekam aż się pojawi;)

00

Mateusz Fidut

Nigdy nie ma czasu; całe dnie spędza na sprawdzaniu nowinek ze świata gier oraz doskonaleniu swojej marnej gry na gitarze. Lubi też podrzeć przysłowiowego „ryja”, zawsze ma racje i... zawsze ma racje. Nie jest bardzo wybredny – lubi każdą dobrą grę, byleby nie pochodziła prosto z Japonii. Najbardziej drażni go głupota innych, głupota w grach i swoja głupota. Lubi koty.

Brak gorących dyskusji