Devil May Cry z własnym serialem

19-11-2018 11:52

W rozmowie z IGN, Adi Shankar poinformował, że jest w trakcie prac nad serialem o przygodach Dantego.

Producent obwieścił również, że serial Devil May Cry dołączy do multiwersum, dzielonego z jego innym serialem, Castlevania. Nie zostało sprecyzowane w jaki sposób będzie wyglądać owe multiwersum lecz budżet, który pochodzić będzie z własnych środków Shaknara, pozwoli mu na większą swobodę w etapie produkcji.   Głównym z powodów, dla którego serial Devil May Cry dostał zielone światło jest sukces Castlevanii, o czym wspomina sam Shankar. 

 

Castlevania jest serialem animowanym, dostępnym na platformie Netflix. Po sukcesie, jakim okazały się dotychczasowe dwa sezony, producenci poinformowali o pracach nad trzecim sezonem. Daty premiery trzeciego sezonu Castlevanii  i serialu Devil May Cry nie zostały zapowiedziane.  Premiera Devil May Cry 5 zapowiedziana jest na marzec 2019 roku. Gra dostępna będzie na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz na komputery osobiste. 

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy...

Mateusz Fidut

Nigdy nie ma czasu; całe dnie spędza na sprawdzaniu nowinek ze świata gier oraz doskonaleniu swojej marnej gry na gitarze. Lubi też podrzeć przysłowiowego „ryja”, zawsze ma racje i... zawsze ma racje. Nie jest bardzo wybredny – lubi każdą dobrą grę, byleby nie pochodziła prosto z Japonii. Najbardziej drażni go głupota innych, głupota w grach i swoja głupota. Lubi koty.

Brak gorących dyskusji