Wielka wyprzedaż na PlayStation Vita! Co wybieram?

W końcu! Gry z PS Vita w wyjątkowej promocji kosztują tyle co na PSP. Miałem cichą nadzieję, że taki moment nastanie ale za bardzo w niego nie wierzyłem. Jakie gry polecam z wyprzedaży na PS Store?

Lista jest ogromna, dlatego postanowiłem wybrać moim zdaniem najlepsze tytuły w najlepszych cenach. Wiecie, takie gry, które na pewno chce mieć na konsoli przenośnej lub takie, które zachwyciły mnie na stacjonarnych wersjach a na mniejszym OLEDowym ekranie będą wyglądać bardzo dobrze. No i jest jeszcze jedno kryterium...

 

Kocham Switcha choć go nie mam. Choruję na niego, ba, mam na półce nawet kilka gier na tę wspaniałą konsolę ale wiem, że jak już kupię tę konsolę to Vita pójdzie w odstawkę. By dać sobie jeszcze czas na wydanie pieniędzy pomyślałem: "Hmm to może sprawdźmy co z tej wyprzedaży mogę mieć w cenie jednej gry na Switcha?". Ale takiej pudełkowej. Uśredniając do 240 zł.

 

Wchodzisz zatem w PS Store na swojej Vicie a tam PS Vita Top Gry. Oto moja lista:

 

1. Kolekcja God of War (25 zł). Dwie gry z Kratosem w roli głównej za 12,50 sztuka? O tak! Jest to edycja zremasterowana więc posiada obsługę trofeów. Pamiętaj także, że stare gry na małym ekranie wyglądają dużo lepiej niż na wielkim.

 

2. Gravity Rush (21 zł). Gra mega artystyczna! Zabawa z grawitacją a do tego wspaniała przygoda. W cenie dużego zestawu w maku.

 

3. Injustice: Gods Among US Ultimate Edition (29 zł). KOCHAM MORDOBICIA! I superbohaterów. Wersja rozszerzona jednej z najlepszych nawalanek ewer? W mojej kieszeni? Poproszę! No dobra, zastanawiam się jeszcze nad Mortal Kombat (29 zł) i Street Fighter x Tekken. Tak czy siak jedno mordobicie w konsoli na stałe musi być!

 

4. Muramasa Rebirth Complete Collection (31 zł). To taka piękna gra! Przeszedłem jak była na Wii, potem poprawiłem jak dodali ją w plusie ale... tu są także dodatki czyli Cztery Legendy Genroku. Wspaniała grafika 2D, system walki dostosowany do Twoich potrzeb, ciekawa historia. To jest Muramasa.

 

5. Rayman Legends lub Origins (21 zł). To jedna z najlepszych platformówek 2D w historii gier wideo. I idealna na szybkie zagranie w przerwie. Czyli idealna do konsoli przenośnej. Za taką cenę? Jak za darmo!

 

6. Ridge Racer Ultimate Edition (21 zł). Dobry heandheld musi mieć na pokładzie jedną grę walki, platformówke, tetrisa i jakieś wyścigi. ZAWSZE! Wybieram te, bo nie silą się na bycie symulacją. To arcade pełną gębą z dwoma dodatkami. Bez dodatków 16,50.

 

7. Silent Hill Book of Memories (29 zł). Bo grałem w demo i było zajebiste!

 

8. Sid Meier's Civilization Revolution 2 Plus (19,75 zł). Moja ekipa tego nie wie, ale ja lubię strategie! Tylko nie mam na nie czasu... dlatego łudzę się, że jak Civkę zabiorę ze sobą to w nią pogram. No i dotykowe sterowanie. BIORĘ!

 

9. Tetris Ultimate (21 zł). Tetris sprzedał GameBoya. Poza tym patrz pkt 6.

 

10. XCOM: Enemy Unknown Plus (21,84 zł). Bo strategie turowe na wynos też mogą być dobre. A za dwie dyszki? Jeszcze lepsze!

 

RAZEM = 239,59 zł. Nieźle nie? Chyba na Switcha jeszcze poczekam, mam w końcu 10 świetnych gier do grania!

 

A do tego jeśli jesteś fanem JRPG masz OGROMNY wybór gier z tego gatunku.

Final Fantasy X i X2, Ys VIII, Secret of Mana, One Piece, Odin Sphere czy Demon Gaze to gry na które warto zwrócić uwagę. To jest moja lista a jak wyglądają dziś Twoje zakupy na tę "martwą" konsolkę? :)

NarakuKiseki - 2 miesiące temu

A gdzie miejsce dla podciwej Danganronpy.
Wszystkie odsłony gry na Vite za takie pieniądze to godziny niezapomnianych wrażeń. :)

PS- GOW na Vite- bardzo słaby port, gdzie GOW2 gliczuje do tego stopnia, że można gry nieukończyć...

10
Paweł Typiak - 2 miesiące temu

NarakuKiseki a którą część Danganronpy byś polecił najbardziej? To jest takie drugie Virtues Last Reward? Bo twórca chyba ten sam :P

00
Dominik - 2 miesiące temu

No i zamiast wybrać coś z listy, wziąłem 3 części Danganronpy na vitę xD

00
batafuko - 2 miesiące temu

Czy nie ma innej możliwości, żeby zobaczyć całą listę gier w promocji? Tylko przez Vite to się da zobaczyć? Akurat mam ze swoją problem, a chętnie kupiłbym coś na zapas, skoro ceny obniżone.

00

Paweł Typiak

Grzyp doskonale pamięta pierwsze nawiedzanie sąsiadów ze słowami: Czy można się pobawić? Oczywiście prowadziło to do godzin spędzonych przed Atari i Commodore 64. Gdy ujrzał Mortal Kombat II zakochał się w graniu na amen, a gdy prosił mamę kolegi, czy możemy pograć w Mortala, jego mama zapytała: „A co to za rodzaj gier?” – na co odpowiedział: „A takie mordobicie.” Heh, równie dobrze mógł rzec, że chcą pograć w rwanie jajec i na pewno by pograli…

Brak gorących dyskusji