A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V Y Z #

Metal Gear Survive

Kingdome Come Deliverance

Dragon Ball FighterZ

Shadow of the Colossus

Hellblade: Senua's Sacrifice

Mario vs. Donkey Kong: Tipping Stars

Resident Evil: Revelations 2

Zombie Army Trilogy

The Order 1886

Dying Light

Call of Duty Advanced Warfare

Dragon Age: Inkwizycja

The Evil Within

Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire

LittleBigPlanet 3

Lords of the Fallen

Halo The Master Chief Collection

Bayonetta 2

Singstar: Mistrzowska Impreza

Shadow Warrior PS4

Sunset Overdrive

« 1 2 3 4 5 »

Sortowanie

  • alfabetycznie
  • według daty

Doskonały przedstawiciel swojego gatunku lub gra "absolutna", w którą powinien zagrać każdy gracz niezależnie od "specjalizacji". Ten tytuł zachwycił nas absolutnie - to najlepszy sposób na wydanie Waszych ciężko uzbieranych pieniędzy w momencie gdy ją recenzujemy. Grzechem jest nie mieć jej na półce.

Gra niemalże idealna - jednakże do objawienia czegoś zabrakło. Mimo to, zdecydowanie warto go łyknąć w dniu premiery, dobra zabawa gwarantowana. Nieliczne. niedoróbki nie psują radochy z grania. Matka/żona/kochanka będą Was siłą odciągać od telewizora.

Niezły tytuł, którego zakup można można brać na serio pod uwagę. Gra, która da ci sporo radości, niezależnie czy będziesz grał w dniu premiery kosztem pełnego portfela, czy może łykniesz ją wa rok w "platynie".

Tytuł, który nie do końca spełnił oczekiwania graczy, niby rzemieślnicza robota, ale nie każdy znajdzie w niej iskrę która przykuje go do telewizora na długie godziny. Mimo to warto przyjrzeć się mu przy bliższej okazji, np. u kumpla i ewentualnie wtedy rozważyć zakup.

Gra która została wydana wtedy kiedy chciał wydawca, zwykle z okazji jakiegoś filmu lub odgrzewająca oklepaną formułę. Raczej dla entuzjastów danego gatunku, którzy są ukierunkowani głównie na jeden typ rozgrywki. Najlepiej zagrać i sprawdzić przd zakupem, czy to Was kręci.

Mówić o niej "Przeciętna" to raczej komplement. Gra która nie wyróżnia się niczym , i albo ją kupicie przez przypadek, albo po prostu nie chcecie zaufać naszej recenzji. Oczywiście jeśli 200 złotych mniej w portfelu nie robi Wam różnicy to droga wolna. Droga najeżona bugami i dziwactwami...

Tytuł-pomyłka, który bardziej zasysa niż wciąga - tu nawet napisy autorów gry nie wyświetlają się dobrze. Zdecydowanie nie jest wart Waszych pieniędzy, chyba że chcecie zrobić komuś przykrość na urodziny...

W przypadku tej gry wszyscy wywalili kasę w bagno: producent to wyprodukował, zespół pewnie wydawał kasę na używki (bo na pewno nie robili w tym czasie gry), a Wy wydaliście zawartość portfela przy kasie. Czym prędzej wracajcie do sklepu z tekstem "Bo nie działa!". Serio.

Ta gra nie zasługuje nawet na dorzucenie do porannej porcji płatków - bo mleko by się momentalnie skwasiło. Na wszelki wypadek napiszemy wyraźnie - NIGDY, PRZENIGDY NIE WYDAWAJCIE NA TO PIENIĘDZY.

Twórcy chcieli zrobić fajną grę, ale dopiero w dniu premiery przypomnieli sobie, że nie dodali grafiki. Ups.