Witajcie!

 

W tym miejscu lądują wszystkie nowe-stare podcasty Gramy na Maxa. Dlaczego stare? Bo stałym słuchaczom są to dobrze znane nazwy. GnM Plus i GnM Charts - coś co zawsze chcieliśmy regularnie kontynuować. Dlaczego nowe? Bo mimo najlepszych chęci nie potrafimy się z Pawłem sklonować - za to znaleźliśmy fajnych ludzi, z którymi postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem radiowym.

 

Dobrze ich znacie z naszej strony. Big Cheers for: Mateusz Zdanowicz, Mateusz Fidut, Krystian Szalast and Marcin Górniak!

 

Za GnM Plus - czyli Niecodziennik Informacyjny odpowiada duet Mateusz & Mateusz. Chłopaki wyszukują co tydzień 5 interesujących tematów z growego światka i prezentują tam swoje opinie. Warto słuchać, nie tylko aby dowiedzieć się czegoś ciekawego.

 

GnM Charts to z kolei stara inicjatywa Gramy na Maxa. W skrócie - to najlepsze naszym zdaniem 13 piosenek z Waszych ulubionych gier. Do zagospodarowania macie 3 głosy (mogą nieźle namieszać w całym notowaniu, więcej info w podcaście). Nowy odcinek będzie co dwa tygodnie oddawany do Waszej dyspozycji. Pomiędzy kawałkami dogryzają sobie Krystian Szalast i Marcin Górniak. A ich propozycje muzyczne? Tego trzeba posłuchać!

 

 

Dosyć gadania - pora słuchania! Enjoy! Aha - Wasze komentarze są nam niezbędne - nie oszczędzajcie klawiatur :)