Wakacje minęły, szkoła się zaczęła, jednakże dla graczy zaczyna się najlepszy okres w roku. Dlaczego? Świetne tytuły zaczynają wyrastać jak grzyby po deszczu i w takim przypadku nawet szkoła, studia i praca nie są w stanie popsuć nam dobrego humoru.

Chciałoby się rzec, że w najbliższym czasie każdy gracz znajdzie dla siebie coś miłego. Lada dzień fani hokeja będą zagrywać się w NHL 13, niektórzy powrócą na pole bitwy razem z Battlefield 3 Premium Edition, a jeszcze inni wybiorą się ponownie na planetę Pandora. Pod koniec miesiąca na sklepowych półkach pojawią się dwie produkcje, które przyprawią o szybsze bicie serca fanów piłki nożnej, a mianowicie PES 2013 i FIFA 13, tak dokładnie w takiej kolejności, ponieważ wczoraj dowiedzieliśmy się, że tytuł od Konami ukaże się wcześniej niż FIFA.
To oczywiście nie wszystkie zbliżające się premiery, ale trudno byłoby wszystkie wymienić, bo z dnia na dzień pojawia się ich co raz więcej. Do Was kieruję pytanie – na który ze zbliżających się tytułów czekacie najbardziej ?
Już jutro szczególne wydarzenie dla wszystkich graczy, a szczególnie dla tych, którzy mieszkają we Wrocławiu i okolicach, ponieważ właśnie tam otwierany jest drugi PadBar w naszym kraju. Jeżeli jeszcze myślicie, czy się tam zjawić , to nie róbcie tego tylko pędźcie ile sił w nogach, bo warto. We Wrocławiu zjawi się również delegacja GNMowa, aby zobaczyć jak wygląda to jedno z najciekawszych miejsc na “growej” mapie Polski. Szczegóły na temat otwarcia możecie znaleźć oczywiście na facebooku.
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam miłego weekendu, który najprawdopodobniej większość spędzi w domu, bo pogoda stara się mówić “Winter is coming”. No trochę przesadziłem – nadchodzi tylko jesień, ale i tak jest to dobry pretekst, aby zabarykadować się w domu i pograć, poczytać i pooglądać (raczej nie mecz naszej reprezentacji).